Świeradów Zdrój nocą

Świeradów Zdrój - miasteczko uzdrowiskowe, cieszące się coraz większą popularnością wśród młodych ludzi, położone w Górach Izerskich. Warto się tu wybrać chociażby na spacer, po samym mieście, jak i po pięknej, zielonej okolicy. O tej pięknej, zielonej okolicy opowiemy innym razem. Teraz chcemy się skupić na czymś innym, na samym mieście. Za dnia, miasto wygląda "jak każde inne" uzdrowiskowe. W jak najbardziej pozytywnym sensie. Zadbane ulice, alejki, deptak do spacerowania, w powietrzu czuć życzliwość i uprzejmość ludzi. Piękny budynek uzdrowiska przykuwa naszą uwagę. Natomiast, gdy zapada zmrok… miasto przemienia się nie do poznania. Zostajemy zabrani w podróż do magicznego świata, nie z tej ziemi. Możemy poczuć się jak w bajce. Myślicie, że to przesada? Ten kto był, to się z tym zgodzi, a ten kto nie był, to sam musi zobaczyć, żeby móc się wypowiedzieć na ten temat. Alejki, park zdrojowy, fontanny, wszystko pięknie oświetlone kolorowymi światłami. Drzewa, budynki.. Wszystko wygląda magicznie. A my możemy pośród tej magii spacerować i delektować się tym widokiem.

Jak to wszystko tak pięknie wygląda latem, to nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jak musi być pięknie na święta Bożego Narodzenia.

Wyobraźcie sobie, spacerujecie po parku, a tak prawie każde drzewo oświetlone różnymi kolorami od dołu, dalej kolorowe bąbelki wytwarzane w wodzie, a na końcu wspaniała fontanna podświetlona różnymi kolorami. Widok zapiera dech w piersiach, a spacer, po tym miejscu robi ogromne wrażenie i zostaje na długo w naszej pamięci. Na dowód, dołączamy kilka fotek, jednak nawet najlepiej zrobione zdjęcie, nie odda prawdziwego piękna tego miejsca nocą. A w wolnej chwili zapraszamy do Świeradowa Zdroju.

Galeria
Dodano: 2015-06-18 13:19:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz