Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Świeradowa-Zdroju do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Świeradowa-Zdroju, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Świeadowie Zdrój bez wątpienia potrzebujesz solidnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 09:58:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:47

Program NFhotel bardzo nam się podoba. Używamy go już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dla nas, to na razie jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma wiele funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też korzystamy. Oczywiście polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:49

Mamy okazję korzystać z tego oprogramowania już od kilku miesięcy i w naszym pensjonacie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To bardzo użyteczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - bezpłatny! Bardzo ułatwia nam codzienną pracę w całym obiekcie. Polecamy!

Dodaj komentarz