Hotel Cottonina

Świeradów Zdrój położony w Górach Izerskich jest jedną z najpiękniejszych miejscowości na Dolnym Śląsku. Relaksujący i gościnny nastrój uzdrowiskowej miejscowości ściąga do siebie nie tylko amatorów górskich wędrówek, ale również (a może przede wszystkim) ludzi pragnących oderwać się od pędu codziennego życia.

Doświadczeni kuracjusze zdają sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla wypoczynku ma znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zadowolić jakością swoich usług. Z tego powodu warto poświęcić więcej czasu i wybrać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Jedną z najlepszych ofert w mieście dysponuje Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Ten XIX-wieczny budynek położony przy ulicy Sanatoryjnej 7 był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Dzisiaj wraz z innym budynkiem tworzy niezwykły kompleks noclegowy wyposażony między innymi w komfortowe SPA , znakomitą restauracje, czy też klub muzyczny Cotton Club. Wszystko to ma za zadanie troszczyć się o wypoczynek ciała, jak również umysłu. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort oddaje do dyspozycji gości 18 luksusowo wyposażonych pokoi w zmodernizowanej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje klasy Deluxe, a także 39 pokoi znajdujących się w nowo wybudowanym budynku Mineral SPA.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to hotel w Świeradowie Zdrój oddalony ledwie o 5 kilometrów od najciekawszych atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Dom Zdrojowy, Hala Spacerowa, wieża zegarowa z galerią widokową o wysokości 46 metrów, Pomnik Żaby w Parku Zdrojowym, Izerski Punkt antygrawitacyjny, Czarci Młyn oraz Kościół pw. Św. Józefa.

Rozpoczynając przeglądanie pakietów jakie oferują hotele Świeradów Zdrój warto zacząć od zapoznania się z pakietami wypoczynkowymi hotelu Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz