5 tras rowerowych po Świeradowie-Zdroju

5 tras rowerowych po Świeradowie-Zdroju

Świeradów-Zdrój od niespełna trzech lat ma w swojej ofercie wiele nowych możliwości dla rowerzystów. Powstały kompleks naturalnych ścieżek rowerowych Single Track to jedyny w Polsce taki projekt, który ma na celu integrować chęć obcowania z przyrodą oraz rekreacyjne wycieczki na rowerze.

Trasy są tak skonstruowane, aby przez cały czas nie przekraczały 5% nachylenia. Powinno to sprzyjać podziwianiu widoków oraz czerpaniu przyjemności z jazdy pomiędzy drzewami, wśród leśnych polan, oddychając górskim powietrzem. Oprócz trasy Single Track, która obejmuje również stronę czeską, miasto proponuje wiele wycieczek w inne, ciekawe miejsca znajdujące się w okolicy.

5 wycieczek rowerowych po Świeradowie i okolicy, które prezentuje ten tekst, to tylko propozycje dla miłośników jednośladów. Świeradów-Zdrój jest doskonale przygotowany na spełnienie wszystkich oczekiwań rowerzystów, dlatego też na pewno warto wybrać się w te rejony, aby sprawdzić się na trasie oraz spędzić aktywnie czas, w otoczeniu pięknych Gór Izerskich.

Dodano: 2015-07-27 14:54:00
0 / 5 Następny

Komentarze (0)
Dodaj komentarz