Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica

Wystawa „Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica”

Podróż w czasie

W zabytkowych pomieszczeniach na parterze i pierwszym piętrze Dużego Pałacu oraz w pałacowej piwnicy poznają Państwo dawną kulturę i życie codzienne mieszkańców pałacu. Po wystawie prowadzi ponad 60 krótkich filmików, które przedstawiają wiele ciekawostek z życia poprzednich właścicieli majątku, jak szlachetnej damy dworu lub bogatego handlarza lnu. Zanurzycie się Państwo w pracowitą codzienność i różnorodność zadań służby m.in. kucharki, pokojowej lub woźnicy. Przeżyjecie losy mieszkańców pałacu zarówno w złych jak i dobrych czasach. Z pewnością zaskoczy Was także odtworzona z lat 60tych ubiegłego wieku klasa szkolna.

W tę podróż w czasie, dzięki aplikacji, mogą Państwo wybrać się ze swoim smartfonem lub jednym z naszych tabletów. Zwiedzającym udostępniamy słuchawki. Historie można obejrzeć chronologicznie lub wybierać je samemu, ponieważ każda tworzy osobną całość. Proponowany średni czas zwiedzania od 1-1,5 h, ale można oczywiście również obejrzeć wszystkie filmy, co zajmie do 3 h. Alternatywnie grupa może zwiedzać pomieszczenia indywidualnie i na zakończenie obejrzeć 15 lub 35 minutowy film w zlokalizowanej w piwnicy sali kinowej.Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)
Anonim 7.05.2019 08:53

Byłam w Pałacu Łomnica i to faktycznie jest podróż w czasie., Stroje i wystrój jak z kadru filmowego, polecam każdemu kto będzie w okolicy :)

Dodaj komentarz