Stajnia Orion

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Agroturystyczne gospodarstwo nieopodal terenów Parku Krajobrazowego Doliny Bobru, w którym działalność sportowo-rekreacyjna stała się bodaj najistotniejszą jego częścią. W końcu możliwość konnej jazdy po wspaniałych, niczym z bajki wyjętych terenach, posiada nieprzeciętną moc przyciągania.
Stajnia Orion oferuje całkiem kompleksowy zakres usług - od pensjonatu dla koni, przez podstawowe lekcje dla nowicjuszy i konkretnie ukierunkowane treningi dla zaawansowanych, aż po hipoterapię czy organizację integracyjnych imprez plenerowych. Ośrodek znajduje się w pobliżu konnych szlaków, więc w rajdach i terenowych wycieczkach również można wziąć udział.
Sporym atutem Stajni Orion jest spore zróżnicowanie dostępnych koni. W niezbyt dużym stadzie (ok. 10 sztuk) są zwierzęta o najróżniejszych charakterach, umaszczeniu i rozmiarach: od XS do XXL. Do dyspozycji jeźdźców jest odkryty lonżownik, odrębny parkur, duże i małe wybiegi oraz rozległe pastwiska.

Mini przewodnik

Ośrodek jeździecki w gospodarstwie agroturystycznym, którego podstawowym atutem ma być zwierzyniec. Stadko koni nie jest może najliczniejsze w okolicy (ok. 10 sztuk),za to charakterków i różnych rozmiarów w nim dostatek. Stajnia Orion to niezły adres zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych - są i miejsca do nauki, i szlak do terenowych rajdów.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja