Stajnia AgroKonie

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Malowniczo położony ośrodek jazdy konnej, oferujący szeroki zakres usług dla miłośników hippicznych sportów i samych zwierząt. Stajnię prowadzą osoby wszechstronnie wykształcone w tym kierunku i - jak twierdzą - pełne pasji do tego co robią.

Gospodarstwo dysponuje m.in. piaszczystą ujeżdżalnią, stajnią w stylu angielskim, a także rozległymi łąkami. Goście mają do wyboru oprowadzanie, jazdę w zastępie (tj. jeden za drugim),przejażdżki samodzielne po ograniczonym terenie oraz dłuższe wypady w plener. Na naprawdę wygimnastykowanych czeka rekreacyjna woltyżerka.

Wszystkim rodzajom jazd towarzyszy fachowy instruktor, zajmujący się także dobraniem konia właściwego do wieku i poziomu umiejętności jeźdźca. Nauce zachowania w siodle towarzyszą lekcje z właściwego traktowania, pielęgnacji i czyszczenia zwierząt. W ośrodku działa także pensjonat dla koni.

Stajnia AgroKonie realizuje ideę “Paddock Paradise” opisaną przez niejakiego Jaime’a Jacksona. Polega ona na stworzeniu zwierzętom warunków symulujących dzikie życie na wolności, wymagających nieustannego ruchu. Dzięki temu konie mają utrzymywać się w doskonałej formie, a osobniki z różnymi dolegliwościami (np. kopyt) szybciej wracają do pełni zdrowia.

Cennik

Jazda na koniu:

  • podstawy - 30 zł
  • zajęcia indywidualne - 40 zł
  • wycieczka terenowa - 40 zł

Lonżowanie: 10 zł za 10 minut

Trening rekreacyjnej woltyżerki: 30 zł za 30 minut

Zabiegi pielęgnacyjne dla koni: od 60 zł

Mini przewodnik

Stadnina w malowniczej okolicy, gdzie wciela się w życie ideę “Paddock Paradise”. W założeniu konie mają tu takie warunki, jakim najbliżej do życia na wolności. Większa swoboda ruchu przekłada się na ich zdrowie i kondycję. Tak hodowane konie służą turystom do nauki jazdy i wycieczek terenowych. Stajnia AgroKonie umożliwia nawet rekreacyjny trening woltyżerki.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja