SKIMAX - szkoła narciarska i wypożyczalnia

Wypożyczalnie i szkoła narciarska Ski-Max to ponad 20 lat doświadczenia. Wiadomo, że sprzęt narciarski 
i snowboardowy jaki można wypożyczyć w dużej mierze decyduje o tym, czy klienci dalej będą chcieli kontynuować przygodę na śniegu, dla tego w wypożyczalni Ski-Max znajduje się tylko sprawdzony sprzęt marek z najwyższej półki.

Sprzęt snowboardowy dla małych i dużych, dla początkujących i zaawansowanych riderów. Wypożyczalnia Ski-Max posiada w ofercie tylko i wyłącznie sprzęt sprawdzony, sprzęt renomowanych marek w najlepszych cenach. W ofercie także możliwość handlu hurtowego i detalicznego nowych i używanych modeli, dzięki współpracy z firmą SKIFACTOR.

Wszystkie komplety narciarskie są przygotowane do jazdy, sprawdzone zestawy i marki. Wypożyczalnia posiada całe zestawy narciarskie (narty, buty, kije, kaski i odzież) dla najmłodszych oraz starszych i bardzo dużych osobników. W ofercie również sprzedaż. Zadzwoń i zapytaj, bądź po prostu odwiedź jeden z naszych punktów w Karpaczu.

Wypożyczalnia Ski-Max posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu sprzętu do sezonu, warunków i umiejętności. Ostrzymy pod Twoim kątem, maszynami renomowanych szwajcarskich firm oraz na życzenie robimy też to ręcznie. Wyprowadzenie krawędzi, utwardzenie i konserwacja.

Szkoła narciarska Ski-Max zrzesza tylko najlepszych instruktorów. Warunkiem jaki musi spełniać każdy instruktor jest: posiadanie wszystkich niezbędnych licencji PZN, PZS, MENiS, doświadczenie min 5 lat jako instruktor, odbycie wszystkich niezbędnych kursów w zakresie pierwszej pomocy, nienaganna prezencja oraz komunikatywność, umiejętności. Całą resztę pozytywnych cech kadry instruktorskiej można poznać na zajęciach.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)
Dodaj komentarz