Rancho Grandessa w Gradówku

Centrum jeździeckie na skraju malowniczego izerskiego lasu, funkcjonujące również jako “Arkadia Izerska - piękne położenie to niewątpliwie istotny, ale też nie jedyny atut. Rancho Grandessa zapewnia aktywny wypoczynek i relaks w towarzystwie pięknych koni dla każdego, niezależnie od umiejętności i stanu hipicznej wiedzy.

Dla zupełnie początkujących przygotowano plac do oprowadzania na lonży oraz odpowiednio zaprojektowany parkur do indywidualnych lekcji. Zwierzęta przydzielane nowicjuszom są specjalnie przeszkolone i wyjątkowo spokojne. Ci, którzy już opanują dwa podstawowe chody, mogą wybrać się na wycieczkę w teren. Doświadczeni jeźdźcy mogą pod okiem fachowców potrenować do egzaminów na odznaki bądź zawodów sportowych.

Naturalnie Rancho Grandessa organizuje również wszelkie “wczasy w siodle” - od krótkich weekendów po długie obozy w trakcie letnich wakacji i ferii zimowych. Istnieje także możliwość przeprowadzenia zajęć hipoterapeutycznych. Tych, którzy mają własne konie, być może zainteresuje tutejszy pensjonat i oferta stosownego przeszkolenia zwierząt.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz