Proshot

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Proshot jest miejscem najlepszej rozrywki strzeleckiej w samym sercu Karkonoszy, gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Proshot oferuje różnorodne zajęcia grupowe i indywidualne jak łucznictwo, strzelectwo pneumatyczne, archery tag, splatmaster dla dzieci, czy paintball. Szeroki wachlarz aktywności na świeżym powietrzu, które przepełnione są adrenaliną i pozytywnymi emocjami, są niewątpliwymi atutami tego operatora.

Każda z proponowanych dyscyplin została skrupulatnie opracowana pod kątem sprzętowym, aranżacyjnym oraz instruktorskim. Dzięki temu, uczestnicy mogą liczyć na doskonałą przygodą i rozrywkę w czystej postaci. Specjalnością firmy jest tworzenie rozbudowanych scenariuszy eventów w oparciu o łucznictwo oraz paintball. Skala możliwości aranżacyjnych Proshot jest spora, co oznacza, że z powodzeniem mogą obsłużyć kilkusetosobowe wydarzenie - wielowątkowe i złożone z różnych dyscyplin.

W siedzibie firmy w Pisarzowicach znajduje się poligon - dedykowanym miejsce rozgrywek dla wszystkich oferowanych konkurencji. Miejsce oddalone od zgiełku codzienności, malowniczo położone u podnóża Wielkiej Kopy, gdzie można zrelaksować się, odpocząć,a przede wszystkim wyszaleć i upuścić nadmiar emocji. Goście znajdą tam ciekawy tor do paintballu, parking oraz wygodną przestrzeń rekreacyjną z grillem.

Co ciekawe, Proshot posiada tzw. Mobilny Poligon. Jest to obszerny zbiór instalacji, urządzeń, gadżetów i zabezpieczeń, które pozwalają na rozstawienie kompleksowej przestrzeni eventowej w dowolnym miejscu. Tym samym możliwość skorzystania z najlepszej rozrywki strzeleckiej w Karkonoszach nie jest obarczone czasochłonną podróżą bądź wysiłkiem logistycznym. Zabawa może rozegrać się tu i teraz!

Proshot oferuje również szereg ciekawych rozwiązań aranżacyjnych dotyczących samych rozgrywek. Flagowym rozwiązaniem jest Sysytem ESWG. Wyobraźmy sobie możliwość uczestnictwa w paintballu, który łączy najlepsze zalety tej dyscypliny raz topowych gier komputerowych. Gracze mogą więc przejmować wrogie flagi, zdobywać punkty, czy realizować skomplikowane cele - a wszystko to pod okiem niezawodnego systemu, który zapewnia multimedialną oprawę.

Inną istotną zaletą Proshot jest oferta skierowana do dzieci i młodzieży. Wszystkie proponowane aktywności są dopasowane do poszczególnych grup wiekowych. Firma posiada odpowiednie wersje wyposażenia dostosowane wagą i parametrami do nawet 8 letnich graczy.

Mini przewodnik

Rozrywki strzeleckie w samym sercu Karkonoszy, gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
7.05.2019 08:48

Świetna rozrywka dla całej rodziny.Jestem w tych okolicach dość często wraz z rodziną i zdecydowaliśmy się ostatnio na szaleństwa w Proshot. Niebywała atrakcja :)

Dodaj komentarz
Lokalizacja