MiastoToGra.pl

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

MiastoToGra.pl to autorskie przygodowe i historyczne gry terenowe na urządzenia mobilne których celem jest wspólna  zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody. Gry są opracowane w taki sposób, aby gracz mógł poznać najciekawsze miejsca w okolicy, także te zapomniane – nie ujęte w przewodnikach. 

Jest to interaktywna gra, angażującą różne zmysły pojedynczego gracza lub całej drużyny. Połączenie rozrywki ze zwiedzaniem i przyswajaniem wiedzy przy użyciu mapy, karty gry oraz urządzenia mobilnego to idealny przepis na udaną integrację rodziny, przyjaciół i każdej nowoczesnej firmy. Wystarczy dowolny smartfon z dostępem do Internetu!  Wejdź do gry! Przygoda wzywa!


Mini przewodnik

MiastoToGra.pl to autorskie przygodowe i historyczne gry terenowe na urządzenia mobilne których celem jest wspólna  zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody. Nasze gry są opracowane w taki sposób, aby gracz mógł poznać najciekawsze miejsca w okolicy, także te zapomniane – nie ujęte w przewodnikach. 


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja