Kręgielnia Bowling Club

Kręgielnia BOWLING CLUB w Świeradowie Zdroju dostarczy fantastycznej rozrywki, zarówno rodzinom z dziećmi jak i paczkom znajomych. Do dyspozycji graczy czekają tutaj 4 pełnowymiarowe i profesjonalnie przygotowane tory. Na każdym z nich może jednocześnie grać maksymalnie 8 osób, co pozwala na fantastyczną zabawę w całkiem sporym gronie.

Dodatkowo, każdy, kto osiągnie podczas swojej rozgrywki wysoki wynik starać się może o nagrody oraz o zaszczytne tytuły Mistrza Dnia, Mistrza Kręgielni lub Mistrza Miesiąca.

Aby zróżnicować zabawę, grę w kręgle można szybko zamienić na także tu dostępne: bilard, piłkarzyki, symulatory samochodowe, cambergaja, czy boxera. W Bowling Club w Świeradowie z pewnością nie sposób się nudzić.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

  • Kręgielnia: 1 tor/max. 8 osób - 50zł/1h
  • Bilard: 3 zł/gra
  • Piłkarzyki: 3zł/gra

Kręgielnia to znakomite miejsce na popołudniowe wyjście ze znajomymi. Im liczniejsze towarzystwo, tym lepsza będzie zabawa. Do dyspozycji zapalonych graczy i totalnych nowicjuszy są 4 pełnowymiarowe, nowoczesne tory. Na każdym z nich może rywalizować nawet 8 osób jednocześnie. Na miejscu są również piłkarzyki, bilard, cymbergaj i inne typowo barowe urozmaicenia.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz