KJ Jedenastka Izerska

Gminne stowarzyszenie kultury fizycznej, które równocześnie prowadzi ośrodek jazdy konnej. Klub Jeździecki “Jedenastka Izerska” zajmuje się aktywną promocją tego sportu, organizacją rozmaitych imprez i zawodów oraz działalnością rekreacyjno-turystyczną.

W prawdziwie zacisznej stadninie mieszczą się m.in. stajnie, parkur oraz mały i duży wybieg. W “Jedenastce Izerskiej” można zarówno rozpocząć swoją przygodę z końmi, jak też popracować nad konkretnymi elementami jeździeckiego rzemiosła. Klub przeprowadza egzaminy na odznaki PZJ, proponuje także fachowe szkolenie zwierząt. Rzecz jasna w ofercie są również wycieczki w teren czy przejażdżki bryczkami.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Stadnina i lokalne stowarzyszenie w jednym - czyli klub w takim samym stopniu zajmuje się turystyką rekreacyjną, jak też szeroko pojmowaną promocją jazdy konnej i organizacją zawodów sportowych w gminie. “Jedenastka Izerska” dysponuje m.in. parkurem i dwoma ogrodzonymi wybiegami. Oferuje lekcje dla początkujących, zaawansowane treningi, rajdy konne i bryczki.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz