Escape Room - Pokoje Tajemnic

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Pokoje Tajemnic w Karpaczu, to miejsce, w którym można wziąć udział w grze typu Escape Room. Zabawa polega na ucieczce z pokoju pełnego zagadek. Uczestnicy znajdują ukryte przedmioty, by otrzymać wskazówki do rozwiązania zagadki, która da im wolność i pozwoli uciec z pokoju. 

Podejmij wyzwanie

Aby uciec z pokoju należy wykonać szereg wyzwań, które trzeba rozwiązać w ciągu 60 minut. Najlepsza rada? Postępuj szybko, zanim skończy się czas!

Budowanie zespołu

Gra przeznaczona jest dla każdego miłośnika dobrej zabawy, lubiącego współpracę. Wysokiej jakości zagadki są doskonałym ćwiczeniem, gdyż wydostać musi się cała drużyna.

Specjalne wydarzenie

Jeśli masz urodziny, planujesz zaręczyny, chcesz zaskoczyć najbliższych, przyjdź i razem z nimi dokonaj ucieczki z pokoju.

Zabawa dla wszystkich Pokoje Tajemnic są dla osób w każdym wieku i z różnymi umiejętnościami. Nie trzeba posiadać specjalnej wiedzy do rozwiązywania zagadek. Wystarczy być twórczym i ciekawym tego, co znajduje się wokół. Masz 60 minut, więc musisz być szybki!  Przyjdź ze znajomymi, rodziną, współpracownikami i baw się świetnie.

ceny za grę w Escape Room Pokoje Tajemnic:

dla 2 osób – 60 zł 

dla 3 osób – 90 zł

dla 4 osób – 120 zł

dla 5 osób – 150 zł


Mini przewodnik

Pokoje Tajemnic w Karpaczu, to miejsce, w którym można wziąć udział w grze typu Escape the Room. Zabawa polega na ucieczce z pokoju pełnego zagadek. Uczestnicy znajdują ukryte przedmioty, by otrzymać wskazówki do rozwiązania zagadki, która da im wolność i pozwoli uciec z pokoju. Masz 60 minut, więc musisz być szybki!  

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja